Classcope Nedir?

lifestyle_img

Ne Yapıyoruz?

Öğrenciler için kişiselleştirilebilen ve akıllı algoritmalarıyla kurumlara da eğitim süreçlerinin takibi, yönetimi alanlarında tamamen yeni ve benzersiz bir sistem sunan platformumuz temel olarak eğitim destek ve sınavlara hazırlık sürecini doğru yönetmek kolaylaştırmak için çalışmaktadır.

Bunu yaparken öğrenciyi tanıyan, seviyesine ve hazırlık sürecinde ise tercihlerine göre özel program ile içerik oluşturarak yönlendiren sistemimiz ilerleme ve eksik tespiti analizi de yaparak gelişmiş raporlama, rehberlik ve eğitim koçluğu da dahil tüm olası ihtiyaçları kapsayıcı bir hizmet sağlamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman webden, mobil sitemizden ve uygulamalarımızdan Classcope’a erişebilirsiniz. Her platform kolay&hızlı kullanımınız için optimize edilerek kurgulanmıştır.
Kurumsal üyelikle sisteme dahil olan öğrencilere kurum sınıf ve branş öğretmenlerinin ödevlendirme ve takibi başta olmak üzere birçok farklı hizmet sunulmaktadır.
Platformumuz, eğitimle ilgili alanlarda faaliyet gösteren her kurum; devlet okulları, özel okullar, özel öğretim kursları, farklı&çeşitli kurslar, eğitim danışmanlık merkezleri, resmî kurumların etüt merkezleri vb. kurumlar için efektif kullanılabilir yapıdadır.