Ne Yapıyoruz?

Öğrenciler için kişiselleştirilebilen ve akıllı algoritmalarıyla kurumlara da eğitim süreçlerinin takibi, yönetimi alanlarında tamamen yeni ve benzersiz bir sistem sunan platformumuz temel olarak eğitim destek ve sınavlara hazırlık sürecini doğru yönetmek kolaylaştırmak için çalışmaktadır.
Bu yaparken öğrenciyi tanıyan, seviyesine ve hazırlık sürecinde ise tercihlerine göre özel program ile içerik oluşturarak yönlendiren sistemimiz ilerleme ve eksik tespiti analizi de yaparak gelişmiş raporlama, rehberlik ve eğitim koçluğu da dahil tüm olası ihtiyaçları kapsayıcı bir hizmet sağlamaktadır.

image
image

Nasıl Yapıyoruz?

Süreç yönetimini kişiye göre özelleştirilebilir bir yapıda sunuyor olsak da he zaman akademik takvim ve MEB müfredatına uygun yönlendirme ve içerik sunuyoruz. Videolu konu anlatımları, testler, deneme sınavları, konu özetleri, ödevler ve raporlarla öğretmen ve velilere de sistemde aktif rol alma şansı veriyoruz.

  • Sisteme her yerden erişebiliyor muyum?

    Evet, dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman webden, mobil sitemizden ve uygulamalarımızdan Classcope’a erişebilirsiniz. Her platform kolay&hızlı kullanımınız için optimize ederek kurgulanmıştır.

  • Kurum olarak üye olmanın öğrenciye faydası nedir?

    Kurumsal üyelikle sisteme dahil olan öğrencilere kurum sınıf ve branş öğretmenlerinin ödevlendirme ve takibi başta olmak üzere birçok farklı hizmet sunulmaktadır.

  • Classcope hangi kurumlar için uygundur?

    Platformumuz, eğitimle ilgili alanlarda faaliyet gösteren her kurum; devlet okulları, özel okullar, özel öğretim kursları, farklı&çeşitli kurslar, eğitim danışmanlık merkezleri, resmî kurumların etüt merkezleri vb. kurumlar için efektif kullanılabilir yapıdadır.