image

Eğitim ve Öğretim Sürekli Gelişen Bir Süreçtir

Eğitimle teknolojiyi efektif şekilde sunmak için tasarlanan platformumuz kurumların öğretim süreci yönetimine destek olur. İçeriğindeki video dersler, testler, konu anlatımları, konu özetleri, raporlama, ölçme ve değerlendirme sistemi ve çözülen test ile deneme sınavlarının analizi öğrencilerin başarı durumunun değerlendirilmesini kolaylaştırırken gelişim düzeylerini takip eder, raporlamasını gerçekleştirir ve akıllı rehber ile öğrenciye yönelik bir ders çalışma programı geliştirir.

Sistemde yıl boyunca yapılacak olan sınavların ve kurumsal çalışmaların takibinin yapıldığı akademik takvim mevcuttur. Sınıf rehber öğretmeni paneli ve branş öğretmeni paneli ile öğretmenlerin de öğretim sürecine aktif olarak dahil olmasını sağlarken veli paneli ile de öğrencilerin durumunun velileri tarafından anlık olarak takip edilmesini sağlar.

Hikayemiz

Eğitimdeki ihtiyaçlara doğru çözümler sunmak ve tecrübelerimizi en iyi şekilde yansıtarak fark yaratmak için çıktık yola.

Misyonumuz

Sürekli gelişme, ilerleme ve eğitime yön vererek her zaman katılımcı katkıda bulunmak ise birinci önceliğimiz.

Biz Kimiz

Hem eğitimde hem de teknolojide alanın en iyilerinden oluşan amatör ruhlu profesyonel bir ekibiz.

image
image
image
image
image
image
image
image

Partner ve Çözüm Ortaklarımız

Çıktığımız yolda destekçimiz olan, yeniliğe ve değişime inanarak bize katkı sağlayan güçlü işbirliklerimiz sayesinde artık daha büyük bir aileyiz.

image

İletişime Geçin

Kurumlara özel çözümlerimiz için bize ulaşın.